KVK Tienen – THES Sport: 3-2

Een wedstrijd tegen de leider voor de Looienaars. Na de 6 op 6 zat het vertrouwen goed en leek het een goed moment om naar de Suikerstad af te zakken. Coach Lauryssen bracht geen veranderingen door in zijn basiself. Vanhaeren scoorde al drie keer in de laatste twee wedstrijden en was dus behoorlijk goed op dreef. Scoorde hij ook tegen zijn ex-club?

Een gelijkopgaande wedstrijd begon met een kans voor Thes. Claes had een goede loopactie in huis en vond nadien Jeunen. Zijn schot richting doel werd jammer genoeg afgeblokt. De eerste kans voor de thuisploeg ging er enkele minuten later wel in. Een voorzet belandde tot bij Claes, maar ook dat schot ging niet binnen. Aan de overkant trapte KVK Tienen een bal over doel.

Enkele ogenblikken later stond doelman Roekaerts goed gepositioneerd om een tweede doelpunt te vermijden. Jammer genoeg stond die dubbele voorsprong voor KVK Tienen even later dan toch op het bord. Tot overmaat van ramp werd het zelfs nog 3-0 voor rust. De Looienaars moesten dringend het geweer van schouder veranderen.

Dat deden ze in de tweede helft. De eerste echte kans ging er meteen in. Het was Vermijl die op een hoekschop van Keulen kon scoren, maar de scheidsrechter floot voor een fout op de doelman. Na een uur voetballen kwam dan toch dat verlossende doelpunt. Wie anders dan Vanhaeren blies opnieuw leven in de wedstrijd.

Thes kreeg vleugels en bleef aanvallen. Een hoekschop belandde tot bij Vermijl, maar zijn schot ging jammer genoeg niet binnen. Het werd wel opnieuw een hoekschop. Deze keer was het Jeunen die centimeters naast doel kopte. Aan de overkant vermeden doelman Roekaerts en Jacquemyn de 4-1 waardoor Thes nog in de wedstrijd zat.

De ingevallen Van Elsen had een goede voorzet richting Claes in huis. Zijn trap belandde in de handen van de doelman van KVK Tienen. Een hoekschop in de toegevoegde tijd kwam van een andere invaller. Het was Mele die Vanhaeren vond en hij kopte richting doel. Jeunen was prima gevolg en kon de 3-2 scoren.

Er was helaas geen tijd voor een volgende aanval, want er werd meteen afgefloten. Daardoor verloor Thes met het kleinste verschil. De Looienaars blijven in de linkerkolom, maar zien enkele ploegen hun wel in de nek hijgen. Één van die ploegen is Belisia Bilzen. Zij komen volgende week naar het Sportpark. Een Limburgse derby op het scherpst van de snee. Aftrap zaterdag in Tessenderlo-Ham om 20:30 uur.